w

Benzyna czy diesel – który silnik jest lepszy?

car 3322209 1280

Prosty, łatwy w naprawie silnik benzynowy już dawno minął, a dalsze zaostrzanie norm emisji spalin wymusza coraz bardziej złożone rozwiązania.Wtryskiwacze, pompy wtryskowe, dwumasowe koła zamachowe, filtry cząstek stałych, a ostatnio także układy dozowania AdBlue – to szereg elementów nowoczesnych silników Diesla, które tak często psują się, że przerażają nabywców samochodów, którzy coraz częściej wybierają wersję benzynową, licząc na uniknąć kosztownych napraw na starej zasadzie: wszyscy płacą tyle samo, tylko niektórzy płacą na raty, kupując droższe paliwo, podczas gdy inni płacą drogie rachunki na stacji benzynowej na tysiące dolarów, te rachunki zwykle przedawniają się.

Benzyna czy diesel

Benzyna czy diesel

Niestety silniki benzynowe są obecnie droższe w eksploatacji, ale zasady pozwalające na bezawaryjną pracę tracą na aktualności: rośnie liczba awarii silników benzynowych, a wraz z nimi koszty napraw. Jednocześnie części do silników Diesla są coraz tańsze, a dobrych warsztatów z silnikami Diesla jest coraz więcej.

Czytaj więcej…

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Jakie kwiaty wybrać do ogrodu?

  Jakie kwiaty do ogrodu?

  united states mankato headlights automotive 1

  10 zasad przy zakupie auta