w

Auto na wynajem długoterminowy – skorzystaj z oferty firmy Panek

Auto na wynajem długoterminowy – skorzystaj z oferty firmy Panek

Wynajem długoterminowy to opcja, która zachęca nie tylko firmy. Coraz częściej z usługi korzystają również osoby fizyczne, które chcą przetestować konkretny model samochodu lub okresowo muszą zapewnić sobie mobilność, ponieważ nie mają dostępu do prywatnego pojazdu. Firma Panek już od ponad 20 lat działa na rynku wynajmu samochodów i wciąż rozszerza swoją ofertę o nowe modele pojazdów.

Zapoznaj się z warunkami współpracy i wybierz samochód, którym chcesz się poruszać. W ofercie marki znajdziesz zarówno kompaktowe samochody miejskie, jak i rodzinne SUV’y oraz samochody dostawcze. Bez względu na Twoje potrzeby i preferencje, wśród floty oferowanej przez firmę Panek, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Auto na wynajem długoterminowy w iPanek

Jeżeli interesuje Cię auto na wynajem długoterminowy, zapoznaj się z usługami firmy Panek, która oferuje Ci nowoczesny pojazd już od 1833 złotych za miesiąc użytkowania. Chcąc wynająć samochód, nie musisz zmagać się z wieloma formalnościami. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz online i wskażesz, jaki segment samochodu Cię interesuje. W formularzu musisz zaznaczyć również preferowaną datę rozpoczęcia najmu i cały okres trwania usługi. Na podstawie zebranych danych pracownicy firmy dobierają najlepszą ofertę i kontaktują się z klientem.

Firma oferuje elastyczność w dostosowaniu umowy długoterminowej do indywidualnych preferencji. Klienci mogą wybierać spośród różnych modeli, pakietów ubezpieczeniowych i limitów przejechanych kilometrów. iPanek oferuje ponad 2500 pojazdów do dyspozycji w różnych miastach na terenie Polski. Samochody dedykowane są w ramach umowy dla osób fizycznych, jak również usługi „PANEK dla firm”, której celem jest udostępnianie pojazdów dla prowadzących działalność gospodarczą. Podczas doboru oferty dla firmy, Panek bierze pod uwagę dynamikę danego biznesu i dostosowuje indywidualny projekt współpracy dla konkretnego przedsiębiorcy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Napisane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Jak prawidłowo przygotować ogród na wiosnę

  Jak prawidłowo przygotować ogród na wiosnę

  Radiesse - lek kosmetyczny

  Radiesse – lek kosmetyczny