w

Agnieszka Chylińska ponownie zmienia fryzurę

screenshot 850

Agnieszka Chylińska na polskiej scenie muzycznej figuruje już 28 lat. Początkowo związana była z zespołem O.N.A, a po ośmiu latach bycia liderką grupy postawiła na solową karierę. Chylińska  uwielbia pozytywnie zaskakiwać nie tylko swoją twórczością, ale również ciekawym wizerunkiem. Szczególnie lubi eksperymentować z fryzurami – przed laty nosiła irokeza, długie, czarne włosy, potem nieco ścinała, farbowała m.in. na kolor różowy, czerwony, zielony, miodowy, a od dłuższego już czasu jest krótko ściętą blondynką. Jej fryzura nie zostaje jednak nigdy taka sama – raz na jakiś czas piosenkarka poddaje są modyfikacjom. Na co postawiła tym razem?

Agnieszka Chylińska ma nową fryzurę. Postanowiła na bardzo modne cięcie

Agnieszka Chylińska

wieczór panieński

Zmienia fryzury i można najlepiej zaobserwować oglądając „Mam talent” – w programie tym jest jurorką od 2009 roku. W ciągu ostatnich dwóch lat nosiła już fryzurę pixie hair, z wygolonymi bokami, a potem nieco je zapuściła i zafarbowała na platynowy, siwy blond. Teraz na Instagramie, gdzie piosenkarkę obserwuje 460 tys. internautów, zamieściła krótkie nagranie oraz zdjęciu z ostatniego koncertu w Częstochowy. Poza oryginalną, cekinową stylizacją, uwagę zwraca zupełnie nowa fryzura gwiazdy, którą tym razem postanowiła urozmaicić o bardzo modną w tym sezonie geometryczną grzywkę.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Moda dla puszystych kobiet

  Moda dla puszystych kobiet

  Jak urządzić pokój dziecięcy?

  Jak urządzić pokój dziecięcy?