w ,

Gdzie w Polsce spędzić urlop w Święta i Sylwestra?

Gdzie w Polsce spędzić urlop w Święta i Sylwestra?
Gdzie w Polsce spędzić urlop w Święta i Sylwestra?

Zbliżają się uroczyście obchodzone Święta grudniowe. Będziemy też, mniej lub bardziej hucznie, celebrować Sylwestra – koniec roku 2023 i pierwsze godziny Nowego, 2024, roku. Nie tylko dla par i singli, wybór miejsca i sposobu spędzenia urlopu świątecznego i noworocznego może stanowić wyzwanie. Możemy zostać w domu. To będzie wiązało się ze świąteczną gorączką – zakupy, gotowanie, ozdabianie mieszkania i choinki. A po tym, zmywanie, sprzątanie, porządkowanie mieszkania. Nie wszyscy mają ochotę na sprostanie takiemu wyzwaniu. Jest na to rada. Możemy ten piękny czas spędzić rodzinnie, w niezwykle urokliwym miejscu.

Urlop w Święta i Sylwester na Kaszubach

Urlop w Święta i Sylwestra możecie spędzić w miejscu, które zachwyci was od pierwszej chwili. Powita was aleja starodrzewu i gościniec wtapiający się w otoczenie. Nieskażona natura – łąka, małe stawy, las okalający Zagaje, w nim – rozległe, głębokie jezioro. Tu otuli was cisza, zadziwi panujący wokół spokój. To może być początek niezapomnianych, świątecznych i sylwestrowych chwil.

Agroturystyka Kaszuby – Gościniec Zagaje – miejsce świątecznych i sylwestrowych wyjątkowych przyjemności

urlop w Święta i SylwestraGościniec Zagaje powita gości z kaszubską serdecznością i gościnnością. Zaprosimy was do wygodnych, dwuosobowych pokoi z przyległą łazienką. Pokoje w Zagajach zachęcają do odpoczynku swoim naturalnym wykończeniem nawiązującym do otaczającej budynek przyrody. Strefa ciszy w części mieszkalnej gościńca ułatwi skuteczny nocny relaks. Kanapy w przestrzeni wspólnej umożliwią naszym gościom odpoczynek po podróży przy filiżance herbaty, kawy lub naparu z zagajowych, świeżo zaparzonych ziół. Napoje i słodka przekąska zawsze są do dyspozycji w sali ogólnej.

Święta w Gościńcu Zagaje – kulinarna uczta i piękno dekoracji

Wigilia w Zagajach jest celebrowana z zachowaniem szacunku dla polskiej i kaszubskiej tradycji. Podkreślą jej znaczenie dekoracje przestrzeni, stołu i pięknie ustrojona choinka. Najlepsze jednak znajdzie się na wigilijnym stole. Potrawy przygotowane w miejscowej kuchni zaspokoją najbardziej wybredne gusty kulinarne. Oprócz zwyczajowych dań podamy także ryby wędzone w naszej wędzarni. Wędzone na miejscu mięsa i ryby, a także domowe sałatki zapełnią świąteczne salę jadalnianą swoim aromatem i zachwycą atrakcyjnym sposobem podania. Dopełnieniem zagajowej gościnności są ciasta wykreowane w naszej kuchni i pieczony na miejscu chleb. Tak zorganizowane Święta sprawią, że urlop pozostanie trwałym, pięknym wspomnieniem. Odpoczynek i relaks skutecznie naładują “baterie” na najbliższy czas.

Sylwester – urlop w Gościńcu Zagaje

Nie wszystkim odpowiada uczestnictwo w wystrzałowej nocy sylwestrowej w dużym mieście. Sylwester w Gościńcu Zagaje zaspokoi potrzebę celebrowania tego momentu w otoczeniu natury przepełnionej ciszą i spokojem. Umożliwi spędzenie pięknych chwil w towarzystwie najbliższych osób i niezakłóconą hałasami cywilizacyjnymi komunikację z nimi. W komfortowych warunkach noclegów w agroturystyce na Kaszubach, przy stole suto zastawionym różnorodnymi, przygotowanymi na miejscu daniami, zakończenie starego roku i pierwsze chwile nowego, 2024 roku będą niezapomnianym momentem w życiu.

Świąteczna atmosfera – również w czasie zabawy

Święta i Sylwester to nie tylko czas celebrowania zgodnego z obyczajem, To może być także czas zabawy. W Gościńcu Zagaje można urozmaicić pobyt w agroturystyce na Kaszubach grając w bilard, rzutki (darts), w różnorodne planszówki, korzystając z zagajowej biblioteczki. Co więcej, chwile spędzone z drugą osobą w saunie z aromaterapią pogłębiają stan relaksu osiągnięty dzięki możliwości cieszenia się urlopem w Święta i Sylwestra, bez konieczności zmagania się z samodzielnymi przygotowaniami do obchodów tego szczególnego czasu w domu.

Gościniec Zagaje – alternatywa dla przedświątecznej gorączki

Gościniec Zagaje na pięknych Kaszubach jest miejscem, gdzie można celebrować Święta i Sylwestra zgodnie z tradycją, w serdecznej i przyjaznej atmosferze, w otoczeniu przyrody, w bliskości z osobami, na których nam zależy. Magia miejsca i gościnność gospodarzy sprawią, że święta tutaj pozostaną w pamięci na długo.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Napisane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Domki do wynajęcia w Żywcu - idealne miejsce na Twój wypoczynek

  Domki do wynajęcia w Żywcu – idealne miejsce na Twój wypoczynek

  Piana poliuretanowa zamkniętokomórkowa

  Piana poliuretanowa zamkniętokomórkowa (PUR): Innowacyjna Izolacja Dachów Płaskich