w

Są nowe kontrolki w samochodach. Znasz je?

car car ligh white white spce

Światła na desce rozdzielczej zawsze budziły niepokój kierowców. Wraz z pojawieniem się pojazdów elektrycznych pojawiają się nowe ostrzeżenia o usterkach lub naruszeniach. Jakie są typowe kontrolki w samochodzie hybrydowym i co one oznaczają?Podobnie jak w pojazdach z silnikiem spalinowym, w pojazdach hybrydowych i elektrycznych sterowanie można podzielić na dwa ważne poziomy. Pomarańczowy ostrzega o naruszeniach lub zbliżających się problemach, a czerwony bezpośrednio sygnalizuje awarię.Jakie kontrolki wskazują na problemy z pojazdami hybrydowymi i elektrycznymi?

kontrolki w samochodach

Kontrolki w samochodach

Sposób, w jaki projektowane są nowoczesne samochody, wyświetla komunikaty oprócz typowych elementów sterujących. Mówią ci bezpośrednio, co się dzieje lub co jest nie tak z samochodem. Dzięki temu użytkownicy stają się bardziej świadomi swojej sytuacji.Co więcej, w wielu samochodach po komunikacie ostrzegawczym pojawi się komunikat informacyjny typu „Można kontynuować jazdę, prosimy o kontakt z obsługą serwisową”.

Czytaj więcej..

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Peeling antycellulitowy - co to jest

  Peeling antycellulitowy – co to jest?

  Jakie kwiaty wybrać do ogrodu?

  Jakie kwiaty do ogrodu?