w

Parking lotnisko balice – duży parking w dobrej lokalizacji

Parking lotnisko balice – duży parking w dobrej lokalizacji

Podróżni, którzy myślą o pozostawieniu swojego samochodu na pobliskim parkingu, aby móc cieszyć się dogodnym dojazdem i odjazdem z płyty lotniska, mogą skorzystać z oferty płatnego parkingu w niedalekiej odległości od portu Kraków-Balice.

NCA parking Balice – gdzie jest zlokalizowany?

Parking lotnisko Balice, czyli parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice powstał na ulicy Medweckiego 43. Dużą zaletą tego kompleksu jest dogodny dojazd, ponieważ na miejsce można zjechać z drogi nr 774 tuż przed rondem prowadzącym na lotnisko. Osoby, które cenią sobie komfort i na lotnisko wolą przyjechać własnym transportem, zamiast tłuc się przez miasto komunikacją publiczną, z pewnością skorzystają z oferty płatnego parkingu z możliwością wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Sama rezerwacja stanowiska parkingowego jest bardzo prosta. Można to zrobić elektronicznie bez wychodzenia z domu. Istnieje również możliwość dokonania pełnej opłaty za cały okres parkowania metodą online, co wiąże się z oszczędnością czasu przy dojeździe na miejsce. Dlaczego warto rezerwować parking z wyprzedzeniem? Pamiętaj, że port lotniczy Kraków-Balice jest bardzo zatłoczony, dlatego znalezienie wolnego stanowiska na ostatnią chwilę nie zawsze się uda.

Parking lotnisko Balice – cennik

Choć parking przy lotnisku Balice jest płatny, ceny nie są wygórowane. Możesz zostawić swój samochód na dozorowanym parkingu już w cenie od 35 złotych za cały dzień i od 90 złotych za tydzień. Co więcej, osoby, które potrzebują wolnego miejsca parkingowego przy lotnisku częściej, niż raz na jakiś czas, mogą skorzystać też z abonamentu miesięcznego w cenie 250 złotych.

Parking jest otwarty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz przyjechać na miejsce o dowolnej godzinie, także w niedzielę i święta. Darmowy transfer z parkingu na płytę lotniska i w drugą stronę to kolejne udogodnienie, z którego korzysta wielu kierowców.

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Napisane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Popularne metody do odstraszania ptaków oraz ich zalety

  Popularne metody do odstraszania ptaków oraz ich zalety

  Całodobowy podziemny parking płatny – Kraków

  Całodobowy podziemny parking płatny – Kraków