w

Ciara zaskakuje fanów – ogłasza czwartą ciążę i udostępnia wyjątkowe nagranie!

ciara

37-letnia Ciara ma już troje dzieci: 9-letniego Future Zahira, 6-letnią Siennę Price i 3-letniego Wyna Hari (Win Harrison). Teraz gwiazda zabrała się za media społecznościowe, by pochwalić się fanom, że grupa dziecięca się powiększy.

Ciara Princess Wilson

Ciara Princess Wilson

Wokalistę na Instagramie obserwuje blisko 35 milionów internautów z całego świata. Nic dziwnego, że pod najnowszym nagraniem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy z gratulacjami. Ciara jest w czwartej ciąży. 19 maja 2014 roku narodził się Future Zahir – efekt współpracy z raperem Future.

Ciara i muzyk byli zaręczeni, ale ich związek rozpadł się z powodu niewierności mężczyzny. Zaledwie cztery miesiące po urodzeniu dziecka piosenkarka nie chciała już mieć do czynienia ze swoim zdradzającym partnerem. Na początku 2015 roku Ciara poznała rozgrywającego Russella Wilsona. Po 1,5 roku zaręczyli się, a kilka miesięcy później, w lipcu 2016 roku odbył się ślub.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Polecane męskie perfumy w 2023

  Polecane męskie perfumy w 2023

  6 najlepszych materiałów na upały

  6 najlepszych materiałów na upały