w

Juergen Klopp o swojej przyszłości

64c5b91838b20348639805

Jürgen Klopp jest menadżerem Liverpool Football Club od 2015 roku. Jego obecna umowa obowiązuje do 2026 roku. W rozmowie z niemieckim podcasterem Matthiasem Hielscherem mówi o przyszłości. Sukces Jurgena Kloppa z Borussią Dortmund sprawił, że zainteresował się nim zagranicznych klubów. W 2015 roku niemiecki trener zdecydował się przenieść do Liverpool FC.Pod jego kierownictwem reprezentacja Anglii wygrała Ligę Mistrzów UEFA 2019. Ponadto po jednym sezonie Liverpool został mistrzem kraju po 30 latach z 99 punktami w Premier League. Rok temu Klopp przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2026 roku.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  screenshot 897

  El Clasico. Wielki popis Barcelony

  marylarodowicz

  Maryla Rodowicz nie miała o tym pojęcia. O wszystkim dowiedziała