w

Ceny mieszkań idą w górę. Bezpieczny kredyt 2%

Waver Block of flats

Ekonomiści przewidują, że ceny mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym rosną i będą rosły w najbliższych miesiącach. Jednocześnie wskazują na ożywienie sprzedaży, w tym: „Bezpieczny kredyt” kończący cykl podwyżek stóp. „KNF przedstawiła nową propozycję zwiększenia wiarygodności kredytowej zobowiązań hipotecznych o stałym oprocentowaniu. NBP otwarcie rozważa obniżki stóp (sam WIBOR zaczął reagować).

Bezpieczny kredyt 2%

 

Bezpieczny kredyt 2%

Rząd wprowadził „bezpieczny kredyt 2%” Low, połączony z wciąż elastyczny rynek pracy, będzie pozytywnie stymulować dochody realne”. Należy zauważyć, że wszystkie wymienione powyżej czynniki wspierają stronę popytową, a nie podażową. W tym kontekście spodziewałbym się wznowienia wzrostów cen mieszkań w kolejnych kwartałach po krótkim okresie stabilizacji cen – powiedział Barcerowski.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Dodane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Sami Swoi. Najlepsza polska komedia

  Sami Swoi. Najlepsza polska komedia

  Jaki rower miejski wybrać?

  Jaki rower miejski wybrać?