w

Top 10 najpotężniejszych Amerykanów 2023

Top 10 najpotężniejszych Amerykanów 2023
Top 10 najpotężniejszych Amerykanów 2023

Czy chcesz wiedzieć, kim są najpotężniejsi ludzie w Ameryce? Jeśli tak, sprawdź tę listę dziesięciu najbardziej wpływowych Amerykanów 2023 roku.

Jeśli dotyczy to potężnych jednostek świata, odkryjesz najpotężniejszych Amerykanów wśród najpotężniejszych. Ameryka jest pełna miliarderów, przywódców politycznych, potężnych prezesów, armii i bardzo wpływowych osób z ogromnymi fortunami. Kobiety w Ameryce nie są daleko w tyle za swoimi męskimi odpowiednikami, co widać na liście 10 najbardziej wpływowych kobiet w Ameryce.

Jeśli chcesz poznać tych 10 najpotężniejszych Amerykanów na świecie, jesteś we właściwym miejscu. Są najbardziej imponującymi Amerykanami wybranymi z różnych karier, takich jak polityka, biznes itp.

Artykuł zawiera obszerne informacje o wpływowych Amerykanach. Ameryka Przeczytaj artykuł i ciesz się nim. Jeśli masz sugestie, możesz zostawić je w sekcji komentarzy.

Abigail Johnson

Abigail Johnson

Abigail Pierrepont Johnson jest najpotężniejszą i najbogatszą Amerykanką w historii. Jej data urodzenia to 19 Grudzień Grudzień 1961. Jest znaną amerykańską bizneswoman. Od 2014 roku jest dyrektorem naczelnym i prezesem amerykańskiej firmy inwestycyjnej FMR (Fidelity Investments). Jest również znana jako jedna z najbogatszych kobiet na świecie. Twórcą Fidelity był Edward C. Johnson II, pradziadek Abigail. Obecnie Fidelity zatrudnia ponad 45 tys. pracowników na całym świecie. Majątek Abigail przekracza 2240 crores dolarów i jest powszechnie uważana za najbogatszą kobietę na świecie.

Larry Page

Larry'ego Page'a

Larry Edward Page zajmuje 9. miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej znanych ludzi w Ameryce. Data urodzenia Larry’ego Edwarda Page’a to 26 lat marzec 1973 r. marzec 1973 r. Ten informatyk i znany przedsiębiorca internetowy jest współzałożycielem odnoszącej największe sukcesy wyszukiwarki internetowej Google. Objął stanowisko dyrektora generalnego Google w 2001 roku. Pełnił również funkcję szefa zespołu wykonawczego w Alphabet Inc. Jest jednym z najpotężniejszych i najbogatszych ludzi na świecie. Jego majątek netto wynosi obecnie 8400 milionów dolarów w 2023 roku.

Mark Zuckerberg

Marka Zuckerberga

Wszyscy znają Marka Elliota Zuckerberga w każdej części globu. Jest założycielem Facebooka. Facebook został uruchomiony 4 lutego 2004 roku i działa do dziś. Mark Zuckerberg jest jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych Amerykanów na całym świecie. Jego data urodzenia przypadała na 14 Maj 1984 w Nowej Pracy. Maj 1984, w White Plains, New Work. Wartość aktywów netto należących do Marka Zuckerberga wynosi 6360 crores USD. Facebook jest głównym źródłem jego dochodów, ponieważ Facebook jest obecnie zdecydowanie najbardziej znanym serwisem społecznościowym na całym świecie. Dodatkowo jest inwestorem w obszarze technologii i edukacji. Dodatkowo angażuje się również w działalność charytatywną. W końcu dla wielu ludzi jest jednym z najbardziej inspirujących ludzi na świecie. Szkoła dla uczniów K-12 prowadzona przez Zuckerberga znajduje się w Palo Alto i pomaga wielu rodzinom o niskich dochodach zapewnić ich dzieciom wysokiej jakości edukację.

Warren Buffett

Warrena Buffetta

Kolejny potężny Amerykanin, który jest niezwykle popularny na całym świecie. Opinia publiczna uznała go za doświadczonego inwestora, biznesmena i mówcę. The Buffet urodził się 30 sierpnia 1930 roku i obecnie świat wie, że był najlepiej prosperującym inwestorem na świecie. Bufet jest prezesem renomowanego i największego inwestora w Berkshire Hathaway od 1970 roku. Na podstawie danych jest trzecią najbogatszą osobą na świecie z szacowaną wartością netto 10 760 milionów dolarów. Jest również uważany za najbogatszego i najpotężniejszego amerykańskiego celebrytę.

Karol i Dawid

Karol i Dawid

Dwaj amerykańscy bracia Charles i David, którzy są właścicielami Koch Industries, należą do najpotężniejszych Amerykanów w historii. Mają łączną wartość netto około 8700 miliardów USD. Konglomerat należy do największych i najbardziej dochodowych amerykańskich firm należących do obu braci. Zatrudnia ponad 1 000 000 pracowników i generuje około 115 miliardów dolarów rocznej sprzedaży, co jest imponującym wynikiem w biznesie. Koch Industry na co dzień zajmuje się produktami ropopochodnymi oraz najwyższej jakości materiałami na odzież. Są również uznawani za jedną z najbogatszych amerykańskich rodzin do 2023 roku.

Bill Gate

Billa Gatesa

Kto nie zna słynnego nazwiska Billa Gatesa? Tak, wszyscy! William Henry Gates III (Bill Gates). Jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie urodzonym 28 październik 1955. październik 1955. Obecnie jest jeszcze potężniejszą amerykańską gwiazdą w świecie 2023 roku.

Bill Gates ma najsłynniejszy wizerunek amerykańskiego biznesu na świecie. Wszechstronnie utalentowana osoba, która ma różne talenty, takie jak autor, inwestor, a także humanitarysta i filantrop. Jest założycielem znanej firmy Microsoft Corporation. 64-latek ma szacunkową wartość netto 10 690 miliardów USD. Wraz z żoną Melindą są założycielami najbardziej znanej i potężnej organizacji charytatywnej na świecie. Pomagają ludziom na wiele sposobów.

Janet Yellen

Żaneta Yellen

Janet Louise Yellen to jedna z najbardziej wpływowych amerykańskich kobiet wszechczasów. Jej data urodzenia to 13 września 1946 r. Jest czołową amerykańską ekonomistką, która była przewodniczącą Rady Gubernatorów w Systemie Rezerwy Federalnej od 2014 do 2018 roku. W przeszłości w latach 2010-2014 pełniła funkcję wiceprezesa. W końcu jest kontrolerem ekonomicznym Stanów Zjednoczonych i dlatego jest niezwykle potężna. Jest gigantem odpowiedzialności, a jej strategie są niezwykłe w odniesieniu do wzrostu gospodarczego.

Jeff Bezos

Jeff Bezos

Jeff Preston Bezos, znany również jako Jeff Bezos, jest kolejnym inwestorem technologicznym i przedsiębiorcą, który pochodzi ze swojego domu w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jego data urodzenia to 12 styczeń 1964. Styczeń 1964 w Albuquerque w Nowym Meksyku.

Jeff Bezos jest dobrze znany jako prezes, założyciel i dyrektor naczelny Amazon, jednego z najbardziej znanych serwisów do zakupów online Amazon. W 1986 roku ukończył Princeton University na kierunku inżynieria elektryczna i komputerowa. Jest także założycielem Blue Origin, dużej firmy lotniczej utworzonej w 2000 roku. Z 12 430 milionami dolarów jest obecnie najbogatszym i najpotężniejszym człowiekiem w Ameryce. Kolejny z potężnych amerykanów.

Elon Musk

Elona Muska

Elon Musk jest uważany za najbogatszego Amerykanina na świecie z majątkiem szacowanym na 19 970 milionów dolarów. Musk stoi za miliardowymi biznesami, takimi jak Space X, Tesla, Inc. i PayPal. Jest także dyrektorem naczelnym Twitter, Inc. Dodatkowo ma wpływ na rynek kryptowalut. Pieniądze to władza, a on jest tego najlepszą ilustracją. Ma moc, by zmienić wszystko jednym tweetem. Odnoszący sukcesy biznesmen z globalnym uznaniem i tysiącami lojalnych zwolenników na całym świecie. Zasługuje na drugie miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych Amerykanów 2023 roku.

Joe Biden

Joe Bidena

Obecny prezydent Ameryki Joe Biden jest najpotężniejszym z Amerykanów w 2023 roku. Urodził się 20 listopada 1942 roku w mieście Scranton w Stanach Zjednoczonych. To prawda, że ​​nie ma imponującej wartości netto, jak inne wymienione nazwiska, ale pod względem siły i możliwości jest zdecydowanie najwyższy w rankingu. 46-letni prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, a zarazem dowódca najpotężniejszych sił zbrojnych. Zanim został wybrany na prezydenta, pełnił funkcję 47. (2009-2007) wiceprezydenta i wiceprezydenta USA. Wybór prezydenta USA i ich zwycięstwo uczyniło go jednym z najpopularniejszych użytkowników internetu w 2020 roku. Nie ma wątpliwości, że jest obecnie najbardziej dominującą osobą w Ameryce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja InfowSieci.pl

  Napisane przez Redakcja InfowSieci.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na Infowsieci.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Infowsieci.pl to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Wątroba - jak działa i jakie ma znaczenie?

  Wątroba – jak działa i jakie ma znaczenie?

  8 świetnych pomysłów na wieczór panieński

  8 świetnych pomysłów na wieczór panieński